ДОБРІ СПРАВИ

Дата: 11.08.2021 13:20

Декілька років у с.Спадщина Сафонівського старостинського округу місцеве озеро знаходилося в незадовільному стані. Проблема постійно обговорювалася, але можливості вирішити  питання не було. Спадщани неодноразово били тривогу.

Нещодавно справа зрушила з місця. За ініціативи депутата Сумської обласної ради Валерія ВОЛКОВА, Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА та підтримки ССК «Ярославна» до водойми для очищення та знезараження всипано вапно. Місцеві мешканці та небайдужі громадяни, висловлюючи слова вдячності, долучилися до доброї справи. Завдяки спільним зусиллям органів місцевого самоврядування та населення можна досягти певного результату.