ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ

Дата: 10.08.2021 15:03

Останнім часом у зв'язку з погодними умовами почастішали випадки виникнення пожеж. Міська рада звертається до всіх громадян, керівників підприємств, установ та організацій, підприємців та сільгоспвиробників посилити заходи безпеки при поводженні з вогнем, аби не допустити випадків виникнення пожеж.

Закликаємо дотримуватися правил пожежної безпеки, бути пильними і вчасно повідомляти про випадки виникнення пожеж за телефоном 101.

Крім того, нагадуємо, що на території Волокитинського, В'язенкського та Рев'якинського старостинських округів Путивльської міської ради діють місцеві пожежні команди, які готові до виконання завдань за призначенням.

До речі, за останні 2 тижні вони двічі оперативно брали участь у ліквідації пожежі житлового будинку в с.В'язенка та загоряння луків поблизу с.Веселе.

Пам'ятаймо, що наша безпека - у наших руках.