ПРОВЕДЕНО ВЕЧІРНІЙ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ПІДЛІТОК»

Дата: 20.07.2021 15:31

Спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради за участі представників відділення поліції №2 (м.Путивль) Конотопського районного відділу поліції проведено вечірній попереджувально-профілактичний рейд «Підліток» місцями масового відпочинку дітей та молоді. Метою рейду було:

проведення комплексних заходів щодо виявлення дітей, схильних до вчинення правопорушень;

запобігання вживання неповнолітніми спиртних напоїв, наркотичних та токсичних речовин, продажу підліткам спиртних та тютюнових виробів;

виявлення дітей, які перебували після 22:00 без нагляду дорослих;

профілактично-виховна робота серед неповнолітніх.

З неповнолітніми під час рейду проведено попереджувальні профілактичні бесіди щодо наслідків вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління та правопорушень.

Власникам закладів торгівлі рекомендовано дотримуватися законодавства України щодо недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім та роз’яснено порядок перебування дітей у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг у нічний час.