ПРИСКОРЕННЯ ПРИВАТНИХ ІНВЕСТИЦІЙ У СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Дата: 22.07.2021 14:16

Для мешканців сільської місцевості тема щодо змін в земельному законодавстві є доволі актуальною. На часі людей турбують питання земельної реформи. Враховуючи потреби сільського населення в отриманні доступної правової інформації, юристка Путивльського бюро Тетяна Сєліна в рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» здійснила виїзний прийом до жителів села Сафонівка.

Під час виїзду була проведена правова лекція на тему «Зміни в земельному законодавстві» та надані консультації громадянам із земельного законодавства. Основні питання які турбують мешканців села це: продаж земельної частки (паю), приватизації земельної ділянки, спадкування земельної частки(паю), отримання земельної ділянки під особисте селянське господарство, вирішення земельних спорів.

На завершення свого візиту фахівчиня бюро провела робочу зустріч із старостою Сафонівки Олександром Полозенко під час якої обговорили можливість розв’язання правових проблем старостату та плани щодо співпраці.