ПРОГРАМА ПРИСКОРЕННЯ ПРИВАТНИХ ІНВЕСТИЦІЙ У СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Дата: 09.07.2021 14:53

У разі виникнення будь-яких юридичних питань з приводу володіння, розпорядження та користування земельними ділянками кожна людина повинна знати, що вона має право на отримання безкоштовної правової допомоги.

Такі питання були висвітлені юристкою Путивльського бюро Тетяною Сєліною під час роботи консультаційного пункту до с.Руднєве в рамках проекту «Програма прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

Під час виїзду була проведена правова лекція для мешканців старостинського округу на тему «Зміни в земельному законодавстві» та надані консультації громадянам із земельного законодавства. Жителі Руднєва отримали відповіді на питання щодо приватизації земельної ділянки, спадкування земельної частки (паю), отримання земельної ділянки під ОСГ, вирішення земельних спорів та інше.

У приміщенні сільської ради розміщено буклети безоплатної правововї допомоги із земельного законодавства з контактними даними бюро.