ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 06.08.2021 13:30

На порядок денний виносився ряд питань, що стосувалися соціально-правового захисту дітей, а саме:

про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав;

про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини без згоди батька;

затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

Останнім часом почастішали випадки, коли родичі, а інколи сама дитина  змушені позбавляти батьківських прав матір чи батька, а в деяких випадках і їх обох.

Це пов’язано перш за все з низьким рівнем соціальної відповідальності батьків, які не спроможні виховувати та забезпечити належний життєвий рівень дитині.

Підготовлені матеріали детально вивчені членами комісії, заслухані заявники та запрошені особи, по всім питанням прийняті відповідні рішення в межах діючого законодавства з метою захисту прав та інтересів дітей.