ЩО ВИБРАТИ, ТРАДИЦІЙНИЙ КАСОВИЙ АПАРАТ ЧИ СУЧАСНЕ РРО

Дата: 06.08.2021 13:23

У Головному управлінні ДПС у Сумській області інформують про переваги використання програмних РРО над традиційними РРО основними є такі: - онлайн реєстрація; онлайн передача (отримання) даних до (від) фіскального сервера контролюючого органу; автоматичне створення Z-звіту засобами фіскального сервера або засобами програмного РРО;  передача даних до ДПС без залучення інформаційних еквайєрів; - робота в режимі offline (до 36 годин разово та не більше 168 годин протягом календарного місяця), дані про здійснені розрахункові операції надсилають до податкової після завершення режиму offline.

З метою використання програмного РРО суб’єкту господарювання необхідно зробити наступні дії: отримати електронний підпис;  встановити програмне забезпечення на будь-який зручний пристрій (комп’ютер, смартфон або планшет);  зареєструвати касу та касира;  ввести перелік товарів в ПРРО.

Тільки після цього можна проводити розрахункові операції та відправляти електронні чеки.