ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

Дата: 05.08.2021 12:48
Кількість переглядів: 759

У Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) відбулися оновлення. Йдеться про інформацію, яка стосується проєктної документації, органів присвоєння адрес і технічних інвентаризаторів.

На виконання вимог законодавства щодо цифровізації будівельних послуг реалізовано наступні оновлення:

відтепер проєктна документація щодо всіх об’єктів будівництва та відомості про проведену технічну інвентаризацію завантажуються до ЄДЕССБ;

присвоєння, зміна, коригування, анулювання адреси об’єкта будівництва та об’єкта нерухомого майна тепер здійснюється також через ЄДЕССБ.

Постановою КМУ, що набрала чинності 02 липня 2021 року затверджено Порядок ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Керуючись нею, з 01 серпня 2021 року при подачі державному реєстратору безпосередньо або через ЦНАП документів для проведення державної реєстрації прав, серед яких є технічний паспорт, Вам необхідно попередньо звернутись до суб’єкта технічної інвентаризації для внесення даного технічного паспорту до ЄДСЕББ. Законодавством не встановлено будь-яких винятків в залежності від дати проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна чи складання технічного паспорту.

Якщо Ваш технічний паспорт виготовлений до 01.08.2021 року, Вам теж необхідно звернутись до суб’єкта проведення технічної інвентаризації, який видав технічний паспорт для внесення даного технічного паспорту до ЄДСЕББ.

Також повідомляємо, що відповідно до Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021 року № 690 встановлено, що адреса вважається присвоєною з дня внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про її присвоєння.

Також нововведенням є те, що при поданні заявником технічного паспорта на об’єкт нерухомого майна чи об’єкт незавершеного будівництва для державної реєстрації речових прав державний реєстратор прав на нерухоме майно з 1 серпня 2021 року має забезпечити перевірку інформації Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва про результати проведення технічної інвентаризації.

Єдина державна електронна системи у сфері будівництва забезпечує внесення до електронного кабінету користувача відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єкта нерухомого майна.

До запровадження електронної інформаційної взаємодії між Державним реєстром прав та Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва з метою дотримання вимог законодавства, перевірка відповідних перевірка відповідних відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єкта нерухомого майна проводиться за допомогою порталу електронної системи за посиланням: https://e-construction.gov.ua/proj_inv.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь