ЗАСІДАЛА КОНКУРСНА КОМІСІЯ

Дата: 03.08.2021 15:23

3 серпня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я.Базими Путивльської міської ради.

Для участі в конкурсі на посаду керівника Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради подав необхідні документи один кандидат, а саме: Лапузіна Олена Михайлівна.

Рішенням конкурсної комісії кандидата допущено до участі в конкурсі.

Конкурс відбудеться 11 серпня 2021 року о 10 годині  за адресою: м.Путивль, вул.князя Володимира, 50 (зал засідань Путивльської міської ради).

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я.Базими Путивльської міської ради