РОБОТОДАВЦЯМИ ПОДАНО 28154 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ НА РОБОТУ

Дата: 23.07.2021 11:39

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує роботодавцям про необхідність оформлення трудових відносин та застерігає від вчинення порушень трудового законодавства.

Питання легалізації трудових відносин знаходиться на постійному контролі органів влади.

Так, у Сумській області з початку року роботодавцями подано 28154 повідомлення про прийняття на роботу 46290 найманих працівників, у т.ч. у липні (станом на 20.07.2021) – 3047 повідомлень про прийняття на роботу 4411 найманих працівників. Відслідковується зростання середньоденного показника прийнятих працівників. Тільки у липні 2021 приріст середньоденного показника прийнятих  на роботу осіб (у порівнянні з середнім за травень – червень поточного року) становить 30,8 відсотки.

Робота в даному напрямі триває.