ВАКЦИНАЦІЯ ДОСТУПНА ВСІМ

Дата: 22.07.2021 11:58

Вакцинація в Путивльській громаді розпочалася в березні 2021 року.

З 21 липня в Україні почався п’ятий етап вакцинації проти COVID-19. «Відтепер усі категорії громадян, незалежно від віку і професії, можуть отримати вакцину», - заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету міністрів.  Тобто, зробити щеплення можуть усі бажаючі старші 18 років.

Для цього потрібно записатися на вакцинацію або через додаток «Дія», або у свого сімейного лікаря, де вам призначать дату та час візиту для проведення щеплення.

Щеплення здійснюється в кабінеті № 35 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». На сьогоднішній день щеплено 515 наших мешканців, з них: отримало 1 дозу 292 людини та 223 оcоби вже отримали другу дозу вакцини. На сьогодні вакцинація проходить вакцинами Модерна і Коронавак.

Вакцинація – єдиний дієвий спосіб уберегтися від інфекційних захворювань та запобігти розвитку небезпечних ускладнень, які можуть стати причиною інвалідності та навіть летального результату.