ГРАНТОВА ПРОГРАМА НА ПІДТРИМКУ ІНІЦІАТИВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ТА МЕДІА У СФЕРІ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

Дата: 14.07.2021 15:54

Передбачається подання заявок на реалізацію проєктів, які мобілізують суспільство на запобігання корупції, розроблення аналітичних матеріалів щодо механізмів підвищення обізнаності та виховання цінностей, спрямованих на запобігання корупції, сприяють виникненню коаліцій, об’єднаних довкола спільних питань, які спроможні здійснювати адвокацію ефективних антикорупційних заходів на національному і субнаціональному рівнях та ефективно поширювати антикорупційні месседжі в цільових громадах.

До участі у цьому конкурсі особливо запрошуються організації, що зареєстровані в Сумській, Хмельницькій, Закарпатській, Дніпропетровській, Харківській та Львівській областях. Детальна інформація: https://bit.ly/2PqfYHp

Учасники: українські неприбуткові організації громадянського суспільства

Розмір гранту: 10 000 – 150 000 доларів США

Дедлайн: 31 липня 2021 р.