ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ПРО НАБІР НА НАВЧАННЯ ДО ІПК ДСЗУ У 2021

Дата: 15.07.2021 15:10
Кількість переглядів: 285

Отримання освіти є визнаним соціальним ліфтом у нашому суспільстві. З метою підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня Вашого, та членів Вашої громади Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України (далі - Інститут) оголошує у 2021 році прийом на навчання за освітнім ступенем бакалавр та магістр (денна і заочна форми навчання) за кошти фізичних або юридичних осіб (за контрактом) за спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування»; 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 053 «Психологія».

Приймаються особи, які здобули освітній ступінь бакалавра, магістра (освітньо- кваліфікаційний рівень спеціаліста) за всіма спеціальностями.

Також є можливість пройти навчання за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

До відома осіб, які закінчили аспірантуру та докторантуру по спеціальності «Державне управління» - в Інституті працює спеціалізована вчена рада по захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Детальнішу інформацію про навчання можна отримати на сайті Інституту: https://ipk.edu.ua/vstupnvkam/. Адреса ІПК ДСЗУ: 03038, м. Київ, вул. Нововокзальна, 17.

Вартість навчання можна дізнатись за посиланням:                                                                                                              http://new.ipk.edu.ua/wp-

content/uploads/2021/07/Вартість-навчання-стvдентів-прийом-2021.pdf .

Студентам денної та заочної форми навчання (на період сесії) надається гуртожиток, який знаходиться поруч з навчальним корпусом Інституту.

Інститут знаходиться в центрі м. Києва. Проїзд від станції метро «Олімпійська» - тр. №40, 40-к до зупинки вул. Миколи Грінченка.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь