ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.07.2021 14:19

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК провів засідання виконавчого комітету. Розглянуто планові питання стосовно виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та стан кадрової роботи за І півріччя 2021 року.

Т.в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Путивльської міської ради Микола МАЗІН доповів про виконання галузевих програм. Микола Федорович ретельно зупинився на питанні про оголошення аукціону та продовження договорів оренди об'єктів комунальної власності Путивльської міської ради та затвердження умов оренди нежитлових приміщень по проспекту Іоанна Путивльського, 34.

Члени виконавчого комітету схвалили проєкт рішення щодо змін до бюджету Путивльської міської територіальної громади, який представив присутнім начальник фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради Сергій САХАРОВ.

Стосовно підтвердження  адрес житлових будинків мешканців громади з метою здійснення державної реєстрації права власності на нерухоме майно інформувала начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Путивльської міської ради Юлія ІСАЄВА.

Представник служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради Олена ГУДІМОВА запропонувала до розгляду питання стосовно продажу майна, реєстрації місця проживання, укладення договорів дарування та інші, що позитивно вирішені на користь неповнолітніх громадян.