СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ БІЛЯ РИНКУ МАЄ БУТИ ПРИПИНЕНА

Дата: 09.07.2021 16:41

Про це йшлося на нараді в заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА за участі представників Держпродслужби, Нацполіції та виконавчого комітету.

Майданчик під каштаном біля входу до ринку давно облюбували ті, хто нашвидкуруч хоче щось продати з продуктів. Здебільшого, це молоко та молочні товари. Тут царить антисанітарія: вживані пластикові пляшки в якості тари, відсутність лабораторних аналізів тощо. Дивно, але на такий товар знаходяться покупці. А продавців не відлякують ані попередження про заборону торгівлі, ані можливі штрафи.

За підсумками наради вирішили активізувати рейди проти стихійної торгівлі, залучивши до цього наряди патрульної поліції.