РОЗКРИТТЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ ТА АКТУАЛІЗАЦІЮ ДАНИХ

Дата: 09.07.2021 16:51

Головне управління ДПС у Сумській області доводить до відома, що у зв’язку із набранням чинності 11.06.2021 року наказу Міністерства фінансів України від 19.03.2021 року №163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» (далі-Наказ) юридичні особи, зареєстровані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань до 28.04.2020 року, зобов’язані протягом трьох місяців (з 11 липня 2021 року по 10 жовтня 2021 року) розкрити структуру власності та актуалізувати дані про кінцевих бенефіціарних власників.

Також, компанії, що зареєстровані після 28.04.2020 року, зобов’язані щорічно, починаючи з наступного після реєстрації року, протягом 14 днів подавати підтвердження відомостей про кінцевих бенефіціарів та структуру власності. Юридичні особи, у яких відбулися зміни, повинні подати оновлену інформацію реєстратору протягом 30 робочих днів.

Для оновлення інформації в Єдиному державному необхідно подати наступні документи:  заяву щодо державної реєстрації юридичної особи, крім громадських формувань та органів влади – форма 2 або заяву щодо державної реєстрації юридичної особи-громадського формування – форма 4;  структуру власності за формою та змістом відповідно до Наказу;  витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи-нерезидента в країні її місцезнаходження,  у разі коли засновником юридичної особи є юридична особа-нерезидент;  нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є кінцевих бенефіціарним власником юридичної особи, – для фізичної особи-нерезидента  та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи-резидента.