МІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР ПОВЕРНЕННЯ УЧНІВ ДО ШКІЛ

Дата: 09.07.2021 09:37

08 липня 2021 року консультант Шубіна Наталія взяла участь у міжнародному онлайн-семінарі «Оцінювання процесу повернення учнів до денної форми навчання після тривалого періоду дистанційного навчання в Чехії». Захід був здійснений у межах проекту «Розвиток системи оцінювання якості освіти в регіонах України», який реалізується Асоціацією з міжнародних питань у співпраці з Чеською шкільною інспекцією та Державною службою якості освіти, за підтримки Чеської агенції розвитку.

Спікером семінару був PhDr. Ондржей Андрис, МАЕ, МВА, МРА, заступник головного шкільного інспектора Чехії. Він розповів про процес моніторингу та оцінювання процесу повернення учнів до денної форми навчання, яке відбулося в Чехії від половини травня 2021 року. Під час семінару було окреслено , на що зосереджується Чеська шкільна інспекція у цій сфері, були представлені регулярні зясування та окоментовано процес підготовки до наступного 2021/2022 навчального року у Чехії в контексті вирішення наслідків пандемії cоvid-19 на систему освіти.