НА МАЛЬОВНИЧОМУ БЕРЕЗІ СЕЙМУ ПУТИВЛЯНИ ЗУСТРІЧАЛИ КУПАЛЬСЬКУ НІЧ

Дата: 07.07.2021 15:38

Святкування розпочалося із театралізованого дійства за участі вихованців Путивльської дитячої музичної школи та працівників Путивльського будинку культури.

Вразив гостей свята чарівник Водяний зі своїми русалками, які прибули на свято моторним човном, вітаючи всіх присутніх. Із захопленням дівчата пускали вінки на воду, а хлопці завзято демонстрували яскраво вбране деревце-купало. Кульмінацією дійства стало запалення вогнища, навкруги якого всі бажаючі водили хороводи.

На святковому концерті путивльські артисти дарували присутнім позитивні емоції, поєднавши традиції та фольклорні мотиви  із сучасними піснями і танцями. Веселими і цікавими стали надувні атракціони, ігри та конкурси для малечі. Сюрпризом свята була пінна вечірка, що закінчилася запальною дискотекою.

Невгамовною луною линула чарівна купальська ніч на березі р.Сейм у м.Путивль.