МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ОГОЛОСИЛО КОНКУРС ПРОЄКТІВ, РОЗРОБЛЕНИХ ГРОМАДСЬКИМИ ОБ’ЄДНАННЯМИ ВЕТЕРАНІВ

Дата: 30.06.2021 15:54

Оголошено конкурс з визначення загальнодержавних програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2022 році.

Мета конкурсу - державна підтримка ініціатив, проєктів та заходів громадських об’єднань ветеранів, спрямованих на соціальну адаптацію та працевлаштування учасників АТО/ООС, започаткування ними власної справи, психологічну допомогу ветеранам, членам їхніх родин та членам сімей загиблих, формування позитивного образу ветерана в суспільстві, підняття рівня національно-патріотичного виховання, розвиток фізичної культури і спорту серед ветеранів війни та членів їхніх сімей та інші пріоритетні напрямки.

Всі умови та правила подання заявок - на сайті Міністерства у справах ветеранів за посиланням: https://mva.gov.ua/ua/konsultaciyi-z-gromadskistyu/dlya-gromadskosti/finansova-pidtrimka-gromadskih-obyednan-veteraniv/konkurs-2022

Конкурсні пропозиції приймаються  до 30 вересня 2021 року.

У зв’язку з карантинними обмеженнями конкурсні пропозиції варто надсилати поштою.