ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

Дата: 01.07.2021 16:14

Під головуванням начальника відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмили СКОРОБОГАТОЇ 30.06. 2021  відбулось засідання колегії.

До порядку денного засідання колегії  відділу освіти були внесенні питання:

1.Про завершення 2020-2021 навчального року та підготовку закладів освіти до роботи у 2021-2022 навчальному році.

2. Про стан функціонування Шкіл здоров¢я та впровадження програм здоров¢я, спрямованого змісту в закладах освіти Путивльської міської ради.

3. Про хід виконання рішення Путивльської міської ради восьмого скликання від 14.01.2021 №164-МР «Про затвердження комплексної програми «Освіта Путивльщини на 2021 рік». За розглядом питань одноголосно прийняті відповідні проєкти рішень.

Після колегії відділу освіти відбулася нарада керівників закладів. Заступник начальника відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Микола ЛУК’ЯНЕНКО інформував про організацію роботи закладів освіти Путивльської міської ради щодо підготовки до нового 2021-2022 навчального року, про стан профілактичної роботи щодо попередження правопорушень учнями закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради.

Провідний спеціаліст відділу освіти Вікторія САХАРОВА наголосила на впровадженні системи  НАССР та повідомила про організацію харчування вихованців та  учнів закладів освіти у 2021-2022 навчальному році.

Начальник господарської групи відділу освіти Петро П’ЯТКІН звернув увагу керівників на виконання виявлених порушень вимог законодавчих актів та нормативних документів з питань пожежної безпеки.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської  міської ради Людмила СКОРОБОГАТА підвела підсумки  та  поставила перед керівниками закладів освіти низку першочергових завдань.