ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЩОДО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

Дата: 24.06.2021 16:32

З метою належного контролю за дотриманням прав, свобод і законних інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах службою у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради в тісній взаємодії з інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП, працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради проведені перевірки умов проживання дітей у м.Путивль, на територіях Сафонівського та Чорнобривкинського старостинських округів.

У ході перевірки батькам дітей роз’яснено їх права та обов’язки щодо виховання дітей, забезпечення належних умов для проживання, навчання, фізичного та морального розвитку і попереджено про адміністративну, кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

За результатами перевірок батькам вказано на усунення виявлених недоліків, на одну особу складений протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 178 та на двох осіб за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.