«ЗДОБУТІ ЗНАННЯ ТА ВМІННЯ БУДУТЬ БЕЗЦІННИМ БАГАТСТВОМ»

Дата: 26.06.2021 12:37

Підкреслив секретар Путивльської міської ради Олександр ЛИТВИНОВ під час урочистостей у ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей».

103 випускники закладу отримали документи про здобуття повної загальної середньої освіти.

Кращі випускники та педагогічні працівники нагороджені грамотами та дипломами Департаменту освіти і науки Сумської обласної адміністрації та Путивльського професійного ліцею

Олександр Васильович від імені Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА за наполегливість у досягненні своєї мети, високу відповідальність у виконанні громадських доручень та створення позитивного іміджу навчального закладу, активну участь у громадській роботі вручив грамоти випускникам  ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» Павлу ПРИЛУЦЬКОМУ, Максиму СМИРНОВУ, Дмитру ЧЕРТКОВУ, Максиму РИБАКУ, Дмитру ТЕРЕЩЕНКУ, Владиславу ШИНКУ.

«Попереду – нові вершини та досягнення, а також цікаве і водночас непросте самостійне доросле життя», - акцентував присутній на заході депутат Сумської обласної ради Валерій ВОЛКОВ.

Директор навчального закладу Олександр НОВОБРАННИЙ побажав випускникам завжди сміливо крокувати по життю, здійснення всіх мрій та сподівань.