СЬОГОДНІ НАДЗВИЧАЙНЕ СВЯТО – ДЕНЬ МОЛОДІ

Дата: 27.06.2021 08:21

Цей день символізує юність і невтомну енергетику, любов і романтику, самоствердження і пізнання, натхнення і творчість. Юність  та молодість — це неперевершені й  пам’ятні періоди в житті кожної людини, особливий стан душі для пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших ідей.

Шановна наша молодь, ви є творцями сьогодення і майбутнього нашої держави, а ваші оптимізм, наполегливість та завзяття знаходять втілення в бізнесі, політиці, науці, виробництві, спорті та мистецтві. Тож будьте активними, розвивайтеся,  здобувайте знання, наполегливо працюйте і втілюйте в життя свої мрії, адже молодість - це саме та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

З нагоди свята бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, море позитиву, здійснення мрій та креативних ідей. З Днем ??молоді.

Путивльський міський голова           Костянтин ГАВРИЛЬЧУК