«ШАНУЙМО ВЕЛИЧНИЙ ЗАКОН УКРАЇНИ!»

Дата: 25.06.2021 11:45

Під таким гаслом відбулися урочистості з нагоди відзначення 25-річчя прийняття Конституції України.

«Усі ми разом формуємо вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу. Нехай зміни на краще стануть реаліями сьогодення», - підкреслив у своєму виступі Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Старший інспектор сектору кадрового забезпечення Конотопського районного відділу поліції, капітан поліції Максим АНЯКІН закликав кожного громадянина України  дотримуватися всіх норм Основного Закону. Побажав у переддень державного свята суспільної злагоди й миру, міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпної енергії та наснаги для плідної праці на користь українського суспільства.

Від імені молодого покоління виступала Дар’я РИГАЛЬ, учениця Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Радіка Руднєва, яка акцентувала, що сучасній молоді під силу будувати суспільство, у якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини.

Уже доброю традицією для Путивльщини у переддень такого свята урочисто отримувати паспорти громадян України. Путивльський міський голова вручив документи Максиму ФЕДОРЕНКУ та Максиму БОЙКУ.

Офіційні виступи перепліталися з виступами народних вокальних та хореографічних ансамблів Путивльського будинку культури.