ДО ДНЯ МОЛОДІ

Дата: 24.06.2021 16:36

27 червня вся Україна відзначатиме свято — День молоді. Це свято енергії і запалу, пізнання і самоствердження, творчості й натхнення, любові і романтики. Сучасна молодь йде в ногу з часом, активно розвивається, знає чого хоче від життя, вона смілива до експериментів та нових звершень.

Саме на допомогу цьому в   читальній залі  нашої бібліотеки  діє виставка-адвайзер (консультація) «Молоді про молодь». Вона вміщує новенькі, драйвові, сучасні, мотивуючі, захоплюючі, пригодницькі… книги. Українські та світові бестселери різного жанру  захоплять вас в читацький полон. А також ви зможете отримати консультацію та пройти навчання на платформі «Дія. Цифрова освіта» в розділі «Для молоді». Тож  запрошуємо вас ознайомитися, обрати, оцінити і  поділитися...