ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИЦЕЮ

Дата: 23.06.2021 17:02

Сьогодні відділ абонементу Сумської обласної наукової бібліотеки  організував для бібліотек області онлайн-зустріч з сучасною українською письменницею, яка входить в трійку найпопулярніших авторок за версією журналу «Фокус» та має звання «Золотого письменника України», землячкою з Глухівщини  - Світланою Талан. Вона  - авторка багатьох романів в жанрі «реальних історій», відомих в Україні та за її межами (Канада, Казахстан, Росія, Білорусь). Член Національної спілки письменників України (2014).

Сьогодні книги Світлани Талан купити можна в усіх куточках України. Авторка співпрацює з різними видавництвами, але більшість її книг побачили світ у «Клубі сімейного дозвілля». Відгуки Світлана Талан отримує зі всієї країни, адже її роботи дуже чуттєві сильні та реалістичні. З 1989 року вона живе у Сєвєродонецьку на Луганщині.

Цікава зустріч спонукала нас до придбання якомога  більше  творів  авторки.