ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

Дата: 22.06.2021 16:11

Путивльська міська рада Путивльського району Сумської області (далі - Путивльська міськрада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява), обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку (надалі - СЕО) документу державного планування “Коригування (внесення змін) до окремих розділів  проекту Генерального плану  міста Путивль Путивльського району  Сумської області (в частині забудови міста)” (надалі - ДДП)

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП - Путивльська міськрада.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій. Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 25.06.2021р. по 09.07.2021р.

Ознайомитися із Заявою можливо на сайті https://putivlska-gromada.gov.ua/ в розділі «Консультування з громадскістю». Отримати додаткову інформацію, подати зауваження та пропозиції можливо за адресою 41500, Сумська область, м. Путивль. вул. Князя Володимира, 50, тел. (05442)5-41-74 або e-mail: rada-putivl@ukr.net; mistobud_putivl@ukr.net.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП відсутня.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування