ПРО ПОДАТКОВИЙ БОРГ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Дата: 18.06.2021 16:30

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що за оперативними даними по Сумській області станом на 01.06.2021 року обліковується податковий борг до місцевих бюджетів (без врахування боргу банкрутів) на загальну суму 342 931,2 тис. гривень, в т.ч. борг боржників - фізичних осіб складає 53 713,9 тис. гривень.

У разі непогашення чи накопичення суми боргу посадовими особами Головного управління ДПС у Сумській області будуть вжиті заходи щодо примусового стягнення боргу, опису майна в податкову заставу, блокування розрахункових рахунків, відкритих боржниками в банківських установах, направлення звернень щодо заборони виїзду за кордон.

Додатково повідомляємо, що у відповідності до вимог Закону України від 01.06.2010 року №2297-VI «Про захист персональних даних» Головне управління ДПС у Сумській області не може повідомляти інформацію про боржників, яка належить до персональних даних (РНОКПП, адреса, тощо).

Переліки боржників в розрізі територіальних громад