НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ

Дата: 22.06.2021 08:51

За участі Путивльського відділу Конотопської окружної прокуратури Путивльським районним судом засуджено мешканця району за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом) до штрафу у розмірі 10200,00 гривень.

Так, мешканець району, виявивши залишений без нагляду автомобіль марки «ЗАЗ» біля лісополоси, умисно, незаконно заволодів ним та сівши за кермо, на чужому автомобілі покинув місце знахідки.

В подальшому, в нічний час, керуючи чужим автомобілем, молодий чоловік не впорався з керуванням та допустив зіткнення з деревом. Як наслідок, оскільки автомобіль не міг далі рухатись, крадій залишив місці аварії, покинувши автомобіль.