НАШ НАРОД ПЕРЕНІС ТЯЖКУ ДОЛЮ ВИПРОБУВАНЬ

Дата: 22.06.2021 13:32

За участі заступника Путивльського міського голови Володимира ВОРОНОВА, депутата Сумської обласної ради Євгена ЮЖАКОВА, голови організації ветеранів Путивльської міської ради Валентини АНЯКІНОЇ, учасника війни та ветерана праці Ліни ГУЗЕНКО, військового комісара Путивльського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковника Юрія ЯЦИНИ  було здійснено покладання квітів до Вічного вогню на площі Перемоги м.Путивль та пам’ятників С.В.Руднєву  і С.А.Ковпаку.

Сьогодні ми схиляємо голови та вшановуємо пам'ять жертв Другої світової війни, яка стала національною трагедією.

Безповоротні втрати України склали понад 10 млн громадян. Наш народ переніс тяжку долю випробувань: розстріли та масові знищення мирного населення, знущання в концтаборах, спалення населених пунктів. Кожен п’ятий українець загинув.

Шануймо пам’ять загиблих. Пам’ятаймо подвиг ветеранів за подароване мирне життя.