НА ПУТИВЛЬЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА "СОКІЛ"("ДЖУРА")

Дата: 18.06.2021 09:43

Путивльський ДОТ «Восход» привітно зустрічав гостей, учасників дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура").

Юних патріотів вітали секретар Путивльської міської ради Олександр ЛИТВИНОВ, заступник начальника відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Микола ЛУК’ЯНЕНКО, представник обласного штабу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") Людмила ВИСОЦЬКА та директор Путивльського центру позашкільної роботи Олена ЧУПРУН.

Урочисто та гідно були представлені «рої» молодшої вікової групи Сумщини, які завзято та спритно демонстрували свої вміння та навички. Бажаємо учасникам гри яскравих перемог та вражень.