ПУТИВЛЬ ПРОВОДЖАЄ ВИПУСКНИКІВ У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Дата: 18.06.2021 10:20

Пролунав останній шкільний вальс для випускників 2021 року Путивльських міських ЗОШ І-ІІІ ст. №1  ім. Р.Руднєва, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  ім. Г.Я.Базими та Путивльського  НВО.

Урочисто вітали наших випускників  Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, заступник Путивльського міського голови Володимир ВЛОРОНОВ, депутати Сумської обласної ради Валерій ВОЛКОВ  та Євген ЮЖАКОВ, начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмила СКОРОБАГАТА, директори навчальних закладів Тетяна КОРНЄВА, Олена ЛАПУЗІНА та Тетяна ЛЄПЬОШКІНА.

У щасливу дорогу своїх дітей проводжали батьки, адже випускний бал - це перша сходинка в доросле життя.

Зі словами вдячності та щирими побажаннями до педагогів та батьків від імені усіх  випускників звернувся Максим ПРИЗ.

Нехай свято юності в житті юнаків та дівчат стане вдалим початком  нового самостійного майбутнього. Побажаємо нашим випускникам щасливої дороги.