ПРОГРАМА «ЖІНКИ У БІЗНЕСІ»

Дата: 04.06.2021 15:19

Програма «Жінки у бізнесі» допомагає малим та середнім підприємствам під керівництвом жінок в отриманні доступу до фінансових ресурсів та ноу-хау, необхідних для розвитку.

ЄБРР надає доступ до фінансових ресурсів через виділення кредитних ліній для місцевих банків, призначених для МСП під керівництвом жінок, а також надає бізнес-консультації, щоб допомогти підприємствам стати більш конкурентоспроможними.

Зокрема, програма пропонує тренінги, наставництво та іншу підтримку для надання можливості жінкам-підприємцям ділитися досвідом та навчатися один в одного.

Мета: сприяння жіночому підприємництву та доступу до фінансування і, вцілому, участі жінок у бізнесі шляхом полегшення доступу до фінансування та надання консультацій для МСП під керівництвом жінок.

Детальна інформація: https://bit.ly/3rEZeZY

? Учасники: малі та середні підприємства під керівництвом жінок

? Бюджет грантового конкурсу: 5 млн євро

? Дедлайн: до грудня 2022 р