ПРОФІЛАКТИКА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЗАПОБІГАННЯ ЗАГИБЕЛІ ЛЮДЕЙ

Дата: 16.06.2021 13:51

З метою профілактики надзвичайних ситуацій та запобіганню загибелі людей під час святкування Дня Святої Трійці на території Путивльського району Конотопське районне управління  ГУ ДСНС України у Сумській області нагадає, що правилами пожежної безпеки для культових споруд передбачено ряд заходів для запобігання пожеж від відкритого вогню, а саме:

– підсвічники необхідно встановлювати на негорючу поверхню, яка виступає за їх габарити не менше ніж на 50 см;

– стаціонарні підсвічники повинні бути надійно закріплені до підлоги або стіни;

– горючі рідини для лампад і кадильне вугілля повинні зберігатися в закритих металевих ящиках. У одному ящику може зберігатися не більше 5 л горючої рідини.

– розливати легкозаймисті рідини дозволяється лише перед початком служби на відстані не менше 1 м від опалювальних та освітлювальних приладів над металевою посудиною;

– після проведення богослужіння відповідальна особа з числа служителів церкви повинна перевірити, щоб усі свічки і лампади були погашені та відключено електроживлення.

Крім того, Конотопське районне управління  ГУ ДСНС України у Сумській області закликає громадян бути уважними при використанні відкритого вогню  при святкуванні Дня Святої Трійці  та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Щоб гарний настрій супроводжував вас усі святкові дні, не забувайте про заходи безпеки та будьте уважними й обережними.