ОБМІН ДОСВІДОМ

Дата: 14.06.2021 15:42

Педагоги  Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради 11 червня 2021 року відвідали Комунальний заклад Сумської обласної ради  «Шалигинську спеціальну школу» .

Директор закладу Тамара Слукіна провела ознайомчу екскурсію , розповіла про  історію створення та роботи школи-інтернату.

Педагоги спеціального закладу  та фахівці  ІРЦ обмінялись  досвідом корекційно-розвиткової роботи з  дітьми, які мають інтелектуальні порушення в розвитку, обговорили шляхи співпраці з метою професійного розвитку педагогів  по роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. .

По закінченню   відбулося активне обговорення актуальних проблем здобуття якісної освіти дітьми з особливими освітніми потребами, забезпечення спеціальними підручниками, засобами корекції, створення безпечного освітнього простору. Особливу увагу акцентували на подальшій співпраці та підписанні угоди.