МАЙЖЕ 7 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ СПЛАТИЛИ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ СУМЩИНИ

Дата: 11.06.2021 11:05

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Сумській області Наталії Кіяшко, у січні – травні 2021 року до Зведеного бюджету України надійшло податків, зборів та інших податкових платежів на суму 6820,3 млн гривень. В порівнянні з відповідним періодом минулого року,  надходження зросли на 1500,3 млн гривень.

До державного бюджету направлено 3876,4 млн грн податків, що більше надходжень відповідного періоду минулого року на 1050,0 млн гривень.

Впродовж п’яти місяців 2021 року до місцевих бюджетів поступило 2943,9 млн гривень. Сума надходжень на 450,3 млн грн перевищила показник відповідного періоду минулого року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло 2429,8 млн гривень. Це на 21,4 відсотків більше суми надходжень аналогічного періоду минулого року, або на 428,1 млн гривень.

Про це керівник податкової служби Сумщини зазначила під час спілкування з засобами масової інформації регіону.