У ТАБОРІ «ВОСХОД» ЗАВЕРШУЮТЬ ПІДГОТОВКУ ДО СЕЗОНУ ОЗДОРОВЛЕННЯ

Дата: 10.06.2021 16:44

Комісія з прийняття ДОТ «Восход» провела виїзд до закладу. За словами директора центру позашкільного роботи Олени ЧУПРУН, починаючи вже з квітня на території табору було реалізовано низку заходів, спрямованих на покращання умов відпочинку й оздоровлення дітей. Упродовж підготовчого періоду силами працівників ЦПР було виконано чималий обсяг робіт щодо благоустрою внутрішньої території.

Розповідаючи про оздоровчу та виховну спрямованість відпочинку дітей, директор табору Наталія КАМЕНСЬКА зазначила, що на них чекає досить різнопланова культурно-розважальна програма.

Оздоровча кампанія буде проводитися у дві зміни. Цього року всі путівки до табору вже розподілені.

Голова Путивльської міської ради Костянтин ГАВРИЛЬЧУК ознайомився з проблемними питаннями діяльності закладу та пообіцяв підтримку з їх усунення.