У СЕЛІ З ЛЕЛЕКАМИ ЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Дата: 10.06.2021 15:30

У Зінівському навчально-виховному комплексі зібралися на подвір'ї учні, викладачі та батьки, щоб завершити 2020-2021 навчальний рік. Свято пройшло дуже емоційно. Слова побажань звучали зі сльозами на очах.

Секретар Путивльської міської ради Олександр ЛИТВИНОВ у своєму виступі звернувся до випускників початкової та середньої ланки навчального закладу. Олександр Васильович побажав здійснення мрій, гарного відпочинку та правильного вибору в житті. Нагородив грамотою голови Путивльської міської ради вчителя історії Зінівського НВК Зою ЗОЗУЛЮ.

Людмила СКОРОБОГАТА, начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради, висловила подяку своїм колегам за постійну кропітку роботу. З теплими словами до присутніх зверталися директор Зінівського НВК Валентина КОПИЛОВА, депутат Путивльської міської ради Ольга СПОРИШ.

Добрі слова звучали від самих випускників, а батьки не могли стримати сльози, бажаючи дітям щасливої долі.
Випускники запустили кульки, сподіваючись на добру долю.