ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОВІДНИКА

Дата: 09.06.2021 15:28

08 червня 2021 року колектив КУ «Путивльський ЦПРПП» взяв участь у онлайн-презентації довідника «Центри професійного розвитку педагогічних працівників Сумської області» на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Ірина Удовиченко привітала присутніх працівників центрів. Ознайомила з планом подальшої взаємодії з центрами області та едукації працівників у 2021 році.

Провідний фахівець з діловодства та комп’ютерної графіки навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Аліна Сущенко розповіла про структуру довідника, який містить відомості про 22 центри професійного розвитку педагогічних працівників Сумської області, їх кадровий склад, напрями роботи, контактні дані.