ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В РОБОТІ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА»

Дата: 03.06.2021 15:16

26 травня 2021 року кафедрою психології Комунального закладу Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційні технології в роботі практичного психолога».

Участь у заході взяли Світлана Брянцева, директор КУ «Путивльський ЦПРПП», і Наталія Савченко, практичний психолог Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Р. Руднєва.

Модератором конференції була Алла Вознюк, завідувач кафедри психології Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, доктор психологічних наук, професор.

Конференція складалася з двох частин.

Учасники першої частини представили результати наукових досліджень зарубіжних і вітчизняних психологів з теми «Теоретичні аспекти застосування інноваційних технологій в різних галузях психологічної практики».

Друга частина конференції була представлена роботою освітньо-тренінгових майданчиків.

Досвідом поділилися як українські, так і фахівці з-за кордону – з Італії, Північного Кіпру, Латвії, Туреччини, Німеччини.