У ПУТИВЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2021 15:19

Маленьких путивлян привітали голова Путивльської міської ради Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, депутат Сумської обласної ради Євген ЮЖАКОВ, заступник Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ, начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмила СКОРОБАГАТА та директор комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради Олена ЧУПРУН.

На гостей та учасників свята на площі, біля пам’ятника Іоанна Путивльського, чекав веселий та яскравий танцювальний флешмоб, у якому свою майстерність показали вихованці творчих колективів Путивльського ЦПР.

Разом із танцювальною програмою присутні могли спробувати свої здібності в образотворчому мистецтві, витинанні, паперопластиці, плетінні бісером та в’язанні гачком, виготовленні 3Д-іграшок із деревини, навіть здійснити запуск ракети та повітряного змія. А маленькі художники взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті.

Наприкінці свята, завдяки депутату Сумської обласної ради Валерію ВОЛКОВУ, малечу частували морозивом. Веселий настрій та яскраві емоції дарували дітям сьогодні працівники Путивльського ЦПР.