НЕЩОДАВНО В М.КОНОТОПІ ПРОЙШЛИ КОНКУРСИ СЕРЕД УЧНІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ОБЛАСТІ.

Дата: 02.06.2021 14:56

В обласному конкурсі «Конотопська розсипуха» учасниками були учні Путивльської ДМШ: Суржикова Вероніка, Тищенко Богдан, Голубцова Софія, Коваленко Валерія, Стельмашова Аліна,  Биваліна Вікторія та ансамбль бандуристів «Музичні візерунки».

В  регіональному  конкурсі «Шлях до зірок» дипломом II ступеня нагороджений фортепіанний дует у складі Распутченко Поліни та Стрижакової Вікторії (викладач Лавренко Н.В.), дипломом III ступеня нагороджений фортепіанний дует у складі Демцун Катерини та Чурочкіної Олександри (викладач Дадикіна С.А.). Подяку за участь  у конкурсі «Шлях до зірок» отримало інструментальне  тріо у складі Коваленко Валерії, Стельмашової Аліни та Биваліної Вікторії. Вітаємо учнів та їх викладачів. Бажаємо  подальших творчих успіхів.