ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ГРАНТ ДЛЯ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Дата: 03.06.2021 11:46

Молодіжна організація «СТАН» впровадила освітню програму «Democracy Defenders in UA», щоб допомогти молоді бути активнішою та мати змогу локально впливати на прийняття політичних та громадських рішень.

Це може допомогти громадам інтенсивніше розвиватися, підсилити вже діючі проєкти та навчити молодь відстоювати демократичні цінності.

Ініціативи, що працюють з молоддю, отримають від молодіжної організації «СТАН» інтелектуальний грант на:

? застосування методології програми «Democracy Defenders in UA»;

? залучення висококваліфікованих тренерів міжнародного рівня в роботу інституції;

? безкоштовне проведення серії заходів з неформальної освіти для молоді;

? структуровані рекомендації щодо стратегічного розвитку молодіжної ініціативи, залучення нових цільових груп та просування демократичних цінностей. Детальна інформація: https://bit.ly/3aLaui6

? Учасники: молодіжні центри, молодіжні та громадські організації, молодіжні ініціативи, неформальні об’єднання молоді

? Дедлайн: постійно діюча