КРИНИЦЯ ЗДОРОВ`Я

Дата: 01.06.2021 08:41

1 червня – дата, коли весь світ відзначає не лише Міжнародний День захисту дітей, а ще й Всесвітній День молока! Вшанувати молоко і занести його у реєстр святкових днів вперше у 2001-му році запропонувала Продовольча та сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй (ФАО).

Ініціативу підтримала більшість країн планети. Відтоді 1 червня вважається Всесвітнім днем молока. Мета свята – популяризація молока і молочних продуктів серед людей, а також інформування населення про діяльність, пов'язану з молоком і молочним виробництвом. Стародавні філософи і вчені називали молоко “криницею здоров’я”, “соком життя”, “білою кров’ю”. Дійсно, в природі не існує, окрім молока, іншого продукту до складу якого входить близько 250 компонентів. Про користь цього необхідного продукту, уроки харчування і взагалі чи варто вживати молоко щодня надасть відповідь література із фондів нашої бібліотеки. Тож завітайте до книгозбірні за корисною інформацією.