ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ

Дата: 31.05.2021 14:40

Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну (World No-Tobacco Day).

Куріння тютюну — найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров'я людини. У наш час боротьба з курінням є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. Не зважаючи на існуючі заходи проти вживання тютюну, значних успіхів у його подоланні поки що не досягнуто. Ця шкідлива звичка міцно утримується в побуті людей і продовжує розповсюджуватись. З метою розширення знань  про негативні наслідки тютюнопаління  сьогодні в бібліотеці була проведена бесіда-контраст «Здоров’я чи куріння: вибір за вами».  В ході бесіди молоді користувачі були проінформовані про небезпеку для здоров`я споживання тютюну  і вплив тютюнового диму, про його негативні економічні і екологічні наслідки, про переваги здорового способу життя. Кожна людина мусить думати і піклуватися про своє здоров'я та здоров’я  оточуючих. Лише тоді ми зможемо досягти, можливо й неповної, але гармонії в світі.