ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ

Дата: 28.05.2021 16:32

З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності фахівці КУ «Путивльський ІРЦ» взяли участь у науково-практичній веб-конференції "Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами", яка була організована в рамках проєкту «Твій безмежний світ» за підтримки фармацевтичної компанії Acino, про що отримали відповідні сертифікати.

Конференція містила в собі 9 розділів, а саме: «Робота над мовленням», «Логопедичне обстеження», «Вплив порушень настрою», «Оцінювання функціонального стану», «Стратегія роботи з родинами», «Корекція поведінкових ускладнень», «Ехолалія», «Індивідуальна програма розвитку», «Усунення істерик і протестів».

Усі педагоги установи отримали сертифікати.