ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 03.06.2021 11:45

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради, під керівництвом Володимира ВОРОНОВА, заступника голови комісії, заступника Путивльського міського голови.

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради  розглянуто 4 питання, а саме: надано дозвіл органу опіки та піклування на тимчасовий виїзд  дитини-сироти з території України в супроводі піклувальника з метою відпочинку; надано дозвіл на зміну місця реєстрації малолітніх дітей та надані два дозволи на вчинення нотаріальних дій щодо майна, право користування яким мають діти.

Члени комісії брали активну участь в обговоренні, висловлюючи власну думку, та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо. Згідно діючого законодавства прийняті відповідні рішення.