ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

Дата: 31.05.2021 13:31

У спортивній залі Путивльського ЦПР відбулася XXI відкрита першість області з греко-римської боротьби, присвячена пам’яті  комісара-ковпаківця, Героя Радянського Союзу С.В.Руднєва.

У змаганнях брали участь  понад 150 юних спортсменів із міст: Путивль, Конотоп, Суми, Буринь, Київ, Шостка. Гідний результат показали путивляни, у загальному заліку яких 5 переможних перших місць (Єрмаков В’ячеслав, Полеєнко Тимур, Кушпіль Дмитро, Кагітін Микита, Клепанда Костянтин) та 5 срібних нагород (Карпов Дмитро, Лучанінов Тарас, Кушпіль Артем, Кобзистий Єгор, Амелін Матвій).

Володарем найкращої техніки став Кагітін Микита, який був нагороджений телефоном. Такі здобутки були отримані завдячуючи наполегливій праці тренера  ВІТАЛІЯ МУЖЕЦЬКОГО.

Вітаємо тренера, переможців та призерів змагань.