ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ

Дата: 01.06.2021 10:41

Відзначати Міжнародний день захисту дітей розпочали в Путивльській громаді в Путивльському мистецькому ліцеї. Зранку всіх охочих чекали мистецькі локації на подвір’ї навчального закладу.

До учнів ліцею з вітаннями прийшли начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена МЕЛЬНИК, депутат Сумської обласної ради Євген Южаков, Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради Світлана ДАВИДОВА.

Усі гості дітям бажали родинного затишку, здійснення мрій, невичерпної енергії та натхнення на майбутні здобутки. Свою майстерність продемонстрували найкращі представники мистецького закладу. Усі вихованці закладу отримали подарунки від народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА. Після участі в мистецьких  майстер-класах учні закладу продовжили свято на центральній площі м.Путивль.