ДОРОГІ ДІТИ

Дата: 01.06.2021 08:08

Вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей, який разом з нами святкує вся планета. Діти – найдорожчий скарб, який є в людини, ви наша радість і наше майбутнє.

Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова та оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. Батькам бажаю терпіння, доброти й ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів Від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожного маленького громадянина, а відтак і підростаючого покоління українців.

Любі діти. Нехай у цей перший сонячний червневий день на ваших обличчях грають щасливі посмішки, щоб життя ваше було безхмарним і веселим, даруйте один одному добро, будьте здоровими і щасливими.

Путивльський міський голова           Костянтин ГАВРИЛЬЧУК